Hakkımızda

Native Language Dil Kursu, bilgi ve iletişim çağı olan günümüzde, İngilizcenin önemini bilen ve bu doğrultuda İngilizceyi en etkin şekilde öğretmeyi ilke edinen eğitim kurumudur. Native Language Dil Kursu, İngilizce eğitiminde en kısa ve etkin yol olan konuşma pratiğine dayalı Callan Metodu' nun tanıtımını üstlenmesinin yanı sıra, bu metodu doğru ve en iyi şekilde uygulayan, oldukça başarılı referanslara sahip eğitim kurumudur. 
 
İngilizce, yaygın şekilde kullanılan ve bir çok insanın kullanmak istediği bir dildir. Bu nedenle, insanın gerek işi gerekse sosyal yaşantısı için kaçınılmaz bir ihtiyaç olmuştur. Bugünün küçülen dünyasında, kozmopolit bir yaşam sürerken kendimizi özellikle İngilizceden uzak tutmak mümkün olamamaktadır, olmayacaktır. Buna rağmen bir çok insan İngilizce öğrenmenin çok fazla zaman alacağı, pahalı olacağı ve öğrenmeye yetenekleri olmadıklarını düşündüklerinden herhangi bir girişimde bulunmaya dahi teşebbüs etmemektedir. Bunun yanı sıra da günümüz de birçok insan da farklı yerlerde, farklı metotlar deneyerek, büyük umutlarla İngilizce öğrenme çabasına girmektedirler. Ancak seçmiş oldukları öğrenme teknikleri onları başarısızlığa uğratmaktadır. Bunun da sebebi aslında öğrenmeye çalıştıkları bu lisanı seçmiş oldukları kendilerine uygun olmayan sistem içerisinde yeterince duyamamak ve konuşamamaktır. Callan Method’u diğer sistemlerden ayıran temel özellik de kişiye kendi dilini öğretir gibi İngilizceyi öğretmesi ve öğretme tekniğinin de her kesimden her kişiye uygunluğudur. İngilizceyi kısa ve hızlı şekilde öğretmeyi amaçlayan Callan Method , amacına ulaşmış ; diğer tüm metotlardan çok daha kolay ve kısa sürede İngilizceyi öğretmeyi dünya genelinde başarmış durumdadır. 
 
Native Langauge, dünyada 60 yıldan beri, günümüzde 22 ülkede 330 okulda uygulanan son derece iddialı ve başarısını kanıtlamış olan Callan Metodu’nu, yurtdışı deneyimli profesyonel eğitim ve öğretim kadrosu, uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile uygulamaktadır.