KPDS-ÜDS-YDS

2013 yılı itibariyle yürürlükten kaldırılan KPDS,ÜDS ve KPSS ingilizce dil sınavları yerine sadece YDS sınavı yapılacak ve ingilizce dil yeterliliğini ölçen YDS sınavının puanları kullanılacak. 
 
Native Language İngilizce Dil Kursu ,konusunda uzman ve deneyimli eğitmenleri ve size özel tasarlanmış YDS Training programı sayesinde hedeflediğiniz puana sizi mümkün olan en kısa sürede ulaştırabilir. 
 
YDS Training programımız, dil becerilerinizi geliştirerek, sınavda mümkün olan en yüksek notu almanıza yardımcı olur. Bire bir eğitim sayesinde maksimum ilgi alarak, özellikle eksik olduğunuz alanlarda gelişme şansına sahip olursunuz. Konusunda uzman eğitmenlerimiz, eksik olduğunuz alanlardan, sınav taktiklerine kadar her türlü konuda tüm ihtiyaçlarınızı belirler. Kurs boyunca size, sınavın nasıl gerçekleştiği, sınav kağıdınıza bakan kişilerin sizden neler beklediği gibi birçok konuda faydalı bilgiler verilir. YDS Training programınızı tamamladıktan sonra, kendinize güvenerek gireceğiniz sınavda istediğiniz hedefe rahatlıkla ulaşabilmeniz sağlanır. 
Native Language İngilizce Dil Kursunda YDS Training programı nasıl uygulanır?
 
YDS Training programına katılabilmeniz için en az Orta Düzey (Intermediate) İngilizce bilgisine sahip olmanız şartı aranmaktadır. Ayrıca, daha önce KPDS sınavına girdiyseniz sonuç belgenizi sunmanız, yoksa kurumumuzca hazırlanmış olan YDS seviye tespit sınavımıza girerek en az orta seviyede (35+) bir puan almanız gerekmektedir.
 
YDS Training programına katılabilecek yeterliliğe sahip olamayanlar için kursumuzda genel inglizce eğitimi verilmektedir. YDS Training derslerine başlamadan önce 3,5-6 ay gibi süre alacağınız ingilizce eğitim ile Intermediate seviyesine gelerek YDS Training programına katılabilecek düzeye ulaşabilirsiniz. Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için Eğitim Sistemi ve Bireysel Eğitimler sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. 
 
YDS Training programlarımız 120 ders saatinden oluşmaktadır ve kurslarımız hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonları yapılan derslerle sürdürülmektedir. Bir kurs süresi haftalık ders saatlerine göre 3 ile 5 ay arasında değişmektedir.
 
YDS Training programımıza katılarak aşağıdaki alanlarda ilerleme kaydedebilirsiniz;
 
· Genel dil kullanım becerileriniz geliştirirsiniz.
· Sınavın kelime bilgisi bölümü için yapılan training sonucunda akademik düzeyde kelime bilgisine sahip olur ve yapılan ingilizce pratiği ile ingilizce konuşmanızı geliştirirsiniz.
· Sınavın dilbilgisi bölümü için yapılan training sonucunda akademik düzeyde ingilizce gramer bilgisine sahip olursunuz.
· Sınavın okuduğunu anlama bölümü için yapılan training sonucunda okuduğunuz parçaları çok iyi anlar ve yorumlar hale gelirsiniz.
· Sınav yapısı ve taktiği ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olursunuz.
· Hedeflediğiniz en yüksek sonuca kısa zamanda ulaşmanız sağlanır.
YDS Training programımız birebir özel ders formatında veya 2 kişilik mini grup şeklinde verilmektedir.
 
Detaylı bilgi ve ön analiz randevuları için lütfen bize ulaşın.